Klinika Stomatologjike
 ParaDent Prishtine

Dham me t'ba rahat, te stomatologu i buzeqeshjes tuaj, Paradent 044175657

Bio Mimetic

Shani nese ju dhem!

Posted on July 16, 2009 at 10:30 AM

Dr Mengele a qysh e ka emrin ai doktor korruptus i tv kforit ka dal me ni konstatim edhe ma te ri... nese shan kur ke dhimbje po ta lehtsojke!!! kush do mi shti hunt ma thell - ni klik prapa.


P.o S.e gati harrova, kallxoni qka po medoni per aplikimin ad hoc te ksaj metode analgjetike, veq shtipe koment edhe shkruja qka ta don qefi (ska me sha)

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

2 Comments

Reply Abdurrahim
11:16 AM on August 17, 2009 
Ardian, te pergezoj per kete web site dhe ndihem i nderuar qe je nje nga shoket e mi te Xhevdet Dodes.
Vetem vazho me risi dhe besoj qe edhe ne me komente dhe sygjerime mund te ndihmojm rreth kesaj nisme.
Me respekt Abdurrahimi, momentalisht nga Khartoumi, Sudan, Afrike.
Reply Ardiani
4:39 PM on August 18, 2009 
[Abdurrahim]
Ardian, te pergezoj per kete web site dhe ndihem i nderuar qe je nje nga shoket e mi te Xhevdet Dodes.

Flm Abdurrahim, po perpiqna qeshtu kapakkur po kam kohe, shpresoj qe te ka pelqy diqka
klm ne Khartum edhe ruju se kom ni qi sudancat ishin kogja kullera!