Klinika Stomatologjike
 ParaDent Prishtine

Dham me t'ba rahat, te stomatologu i buzeqeshjes tuaj, Paradent 044175657

Mireserdhet Welcome te Paradent - Dham me t'ba rahat!

Mire se erdhet ne qendren dentale virtuale ParaDent e cila eshte faqja e Ordinances Specialistike Stomatologjike ne lagjen Kodra e Diellit, Prishtine.

Na kontaktoni ne nje nga numrat: 038545760, 038731627,
+37744 111 590 dhe +37744 17 56 57 (+Viber) - do të pergjigjemi me kenaqesi per cdo pyetje mbi shendetin oral.

 Vizita dhe keshillimi jane gratis

 Vizita perfshine: Kontrollen e gjendjes se dhembeve, mishrave, pranine e gurezive, gjendjen e mukozes se gojes, te gjitha keshillimet stomatologjike dhe shendetin oral, inspeksionin e kariesit, testimi i vitalitetit, xhepat parodontal, padhembesite, keshilla si te zevendesohen dhembet e humbur, dhembet e paster te bukur e te drejte!


 Kohet e fundit kam pasur shume pyetje per perdorimin e laserit ne trajtimin e dhembeve dhe shendetit oral. Besoj qe shumica munden ta kuptojne ne anglisht pasi kam dashur ti sjell faktet ashtu si qendrojne (Kliko ketu per te shkuar te vegezat qe flasin per laserin ne stomatologji.)
Mund ta keni verejtur se i kam zgjedhur autoritetet e paanshme qe dalin me qendrime pas hulumtimeve te duhura dhe keto qendrime vlejne si udherrefyes per stomatologjine ne mbare boten. Edhe klinika ParaDent i ndjek me sukses keto udhezime per ta kryer me se miri mbrojtjen e shendetit qe na besohet.

Pasi ky sajt si mision te pare e ka informimin e drejte dhe besoj se edhe ju do ta benit sendin e njejte nese une do te kisha nevoje per informate te sakte dhe te drejte.


For English version follow this link Prej mbushjeve te thjeshta e deri te Implantet kemi zgjidhjen e duhur per problemet tuaja me dhembet. 

Lani dhamt se gzohet zemra... tash, pasi i kan vertetu te gjitha rezultatet edhe analizat, kta shokt e mi kan dal zyrtarisht me ju than lani dhamt se paku 2 (dy) here ne ditje se esht ma lire se mi vnu stentat te Filipi II! Ja edhe nje vertetim i kesaj ne gjuhen shqipe kesaj radhe dentisiti sheron zemren!

 

 

(c) 2009-2014 Qendra per Stomatologji Rekonstruktive ParaDent Prishtine, Republika e Kosoves

Kokedhembje per ate qe nuk e njeh rritjen eksponenciale

 

Google 
                                               
pluralitas non est ponenda sine necessitate
 

Miresevini Welcome

Bene diken me dhembe te ri

Share on Facebook

Webs Poll